Reklama
Reklama

Kolizja na Łukasiewicza. Motocyklista w szpitalu

We wtorek 23 czerwca około 6.25 na skrzyżowaniu ul. Łukasiewicza i Kobiałka doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.
Kolizja na Łukasiewicza. Motocyklista w szpitalu
Z ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji wynika, że prowadzący samochód marki Mazda 46-latek, który skręcał w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 32- letniemu mężczyźnie jadącemu motocyklem. Motocyklista, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała, został przewieziony do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Działania policjantów na miejscu zdarzenia nie zostały jeszcze zakończone, ale ruch odbywa się bez utrudnień.
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama