Reklama
Kolizja na Łukasiewicza. Motocyklista w szpitalu
We wtorek 23 czerwca około 6.25 na skrzyżowaniu ul. Łukasiewicza i Kobiałka doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.
- Dzisiaj, 11:38

Reklama
Napisz komentarz
Komentarze