Reklama
Reklama

Pożegnanie rezerwowego bramkarza

Stanisław Pruszkowski wraca do swego dawnego klubu. W styczniu 2025 roku przyszedł do Wisły z Unii Skierniewice. Półtora roku później 21-letni bramkarz wraca z Płocka do Skierniewic.
Pożegnanie rezerwowego bramkarza

Autor: Wisła Płock

Bramkarz, który urodził się 22 lipca 2004 roku w Skierniewicach, ze swoim rodzinnym miastem związany był przez większość dotychczasowej kariery. Zaczynał od młodzieżowych grup Widoku, w którym już jako piętnastolatek debiutował w seniorskim futbolu. PO krótkim epizodzie w Ursusie Warszawa przeszedł do Unii Skierniewice. W sezonie 2023/2024 wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie ówczesnego trzecioligowca.
Stanisław Pruszkowski 24 stycznia 2025 roku został zawodnikiem Wisły Płock, musiał jednak pogodzić się z rolą rezerwowego. Jedyny mecz w pierwszym zespole rozegrał w pierwszej rundzie Pucharu Polski, wpuszczając cztery bramki w wyjazdowej konfrontacji z GKS Katowice. Sześciokrotnie stawał między słupkami w drugiej drużynie Wisły Płock, która występuje w Betclic 3. Lidze.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama