Misiura zostaje, Kun odchodzi
Trenerem niebiesko-biało-niebieskich w sezonie 2026/2027 będzie Mariusz Misiura. W kontrakcie 45-letniego szkoleniowca aktywowana została klauzula przedłużenia. W niebiesko-biało-niebieskich barwach nie zobaczymy już Dominika Kuna.
26.05.2026 13:55